Erasmus+ na szkolnym apelu – duma i inspiracja
Podczas dzisiejszego apelu szkolnego uczestnicy mobilności Erasmus+ do Hiszpanii i Portugalii wystąpili przed całą społecznością szkolną, prezentując zdobyte certyfikaty udziału w projekcie.
Był to ważny moment – nie tylko podsumowanie ich pracy, odwagi i zaangażowania, ale także świadectwo, że warto wychodzić poza własną strefę komfortu, poznawać świat i wracać bogatszym o doświadczenia, które kształtują charakter.
Nasi uczniowie pokazali, że potrafią godnie reprezentować szkołę i kraj, ucząc się odpowiedzialności, otwartości na inne kultury oraz współpracy ponad granicami.
Gratulujemy uczestnikom mobilności.
Niech to doświadczenie będzie dla nich impulsem do dalszego rozwoju, a dla innych – zachętą, by odważyć się sięgać po więcej.
Bo świat stoi otworem dla tych, którzy mają odwagę zrobić pierwszy krok.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!