CZTERY DRUGIE MIEJSCA W UNIHOKEJU

26 lutego 2026r. w Szkole Podstawowej w Wierzchowie odbyły się Igrzyska Dzieci (ID) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (IMS) Dziewcząt i Chłopców w Unihokeju.
Nasza szkoła może być dumna ze swoich reprezentantów - wywalczyliśmy aż cztery II miejsca! To ogromny sukces i dowód na to, że sportowy duch walki, zaangażowanie oraz świetna współpraca w drużynie przynoszą wspaniałe efekty.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w następujących kategoriach:
ID dziewcząt: Jagoda Mazur BR 5a, Zuzanna Mieczyk 5a, Marcelina Bałdowska 6a, Julia Cichońska 6a, Lena Krężołek 6a, Martyna Strzałkowska 6b.
Wynik meczu: 2:7
ID chłopców: Filip Kańczugowski BR 6a, Patryk Tarnowski 6a, Juliusz Walczak 6a, Paweł Paluch 6b, Bartłomiej Kańczugowski 5b, Gracjan Kaźmierowicz 5a.
Wynik meczu: 1:3
IMS dziewcząt: Marcelina Marchewka BR 7a, Maurelia Matusiak 7a, Blanka Klonowska 7a, Zofia Antonowicz 7a, Nina Miazga 7 b, Anna Zielińska 7b, Wiktoria Kołodziej 7b, Julia Iwancio 7b.
Wynik meczu: 0:1
IMS chłopców: Ignacy Tutur BR 7a, Kacper Wichowski 7b, Michał Roszak 7b, Krystian Sołowiński 7b, Aleksander Walczak 7c, Jakub Matczak 7c, Jakub Ładny 7c, Marcel Baumann 7c.
Wynik meczu: 0:5
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Opiekunowie: M. Kwiatkowska, Ł. Zawiła.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!