IV Międzyszkolny Turniej Szachowy
.jpg)
17 marca 2026r. w Mielenku Drawskim odbył się IV Międzyszkolny Turniej Szachowy, w którym udział wzięły 4 szkoły. Zawody były doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, rozwijania pasji do szachów oraz sportowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
Madej Aleksander- Va
Gaworzewski Maciej- VIb
Paluch Paweł- VIb
Skibiński Michał- VIIb
Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając II miejsce w klasyfikacji drużynowej. Uczniowie wykazali się dużą koncentracją, strategicznym myśleniem oraz duchem walki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach szachowych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!