Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim

Konkurs czytelniczy - Mistrz Pięknego Czytania

Ocena 0/5

Ostatniego dnia października w szkolnej bibliotece odbył się konkurs czytelniczy Mistrz Pięknego Czytania, w którym udział wzięło 15 utalentowanych uczniów klas czwartych. Każdy uczestnik miał za zadanie zaprezentować dwa teksty: jeden przygotowany wcześniej oraz drugi, nieznany, który wymagał spontanicznej interpretacji. Emocji nie brakowało - wszyscy uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony, wykazując się płynnością, dykcją oraz zrozumieniem czytanego materiału. Zwycięzcy okazali się bezkonkurencyjni, wyróżniając się wyjątkową interpretacją i poziomem prezentacji obu tekstów.

Zaszczytny tytuł Mistrza Pięknego czytania uzyskała Antonina Kołodziej z kl. 4b. Wicemistrzem Pięknego czytania został Michał Giluk z tej samej klasy, a wyróżnienie przyznano Michalinie Mróz, również z klasy 4b. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i wspaniałe występy.

Galeria zdjęć

IMG_4572 IMG_4575 IMG_4574 1 2 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności