Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych - I i II miejsce !!!

27.03.2025r. w SP w Nętnie odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe - eliminacje gminne.
I MIEJSCE i awans wywalczyli: Kowalczyk Jonathan 4b, Kańczugowski Bartłomiej 4b, Bogin Marcel 4b, Wyrzykowski Natan 4b, Drętkiewicz Oskar 4a, Kaźmierowicz Gracjan 4a, Tarnowski Patryk 5a, Tutur Ignacy 6a, Ciepłuch Filip 6b, Roszak Michał 6b, Sołowiński Krystian 6b, Walczak Aleksander 6c.
II MIEJSCE wywalczyły: Bolewicz Marcelina 4a, Kwapińska Nikola 4a, Mazur Jagoda 4a, Mieczyk Zuzanna 4a, Noga Zuzanna 4b, Papis Aleksandra 4b, Strzałkowska Martyna 5b, Matusiak Aurelia 6a, Zielińska Anna 6b, Kołodziej Wiktoria 6b, Miazga Nina 6b, Jankowska Julia 6c, Wojtalewicz Karina 6c.
II MIEJSCE zdobyły: Wiśniewska Nadia 8c, Urbańska Hanna 7b, Wolińska Zuzanna 7a, Pełczyńska Hanna 8a, Kieć Hanna 7a Żukowska Martyna 8a.
Opiekunowie: Marta Kwiatkowska, Łukasz Zawiła.
Gratulujemy SUKCESU !!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!