Ogólnopolska akcja bicia rekordu w pierwszej pomocy
16.10.2024 klasy IV-VIII wzięły udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w pierwszej pomocy przez 30 min, rozpoczynając o godz.12.00.
Po krótkim przypomnieniu przez p. Michała Walkiewicza i p. Zofię Zbożnik z Grupy Medycznej w Drawsku Pom. zasad udzielania pierwszej pomocy uczniowie na 12 stanowiskach mogli przećwiczyć przekazaną wiedzę w praktyce na fantomach.
Organizatorami akcji byli Anna Bilińska i Łukasz Zawiła.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!