Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
.jpg)
10 października w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej. To wyjątkowe wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych tradycji.
Pierwszoklasiści z przejęciem i dumą zaprezentowali przygotowany program artystyczny - recytowali wiersze, śpiewali piosenki i złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie pani Małgorzata Zawiła, dyrektor szkoły, dokonała symbolicznego aktu pasowania na ucznia, dotykając wielkim ołówkiem ramienia każdego pierwszaka.
Od tego dnia nasi najmłodsi uczniowie stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Wszystkim pierwszakom życzymy wielu sukcesów, radości z odkrywania świata oraz samych wspaniałych chwil spędzonych w murach naszej szkoły!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!