Dzień Chłopaka w klasie 5b
.jpg)
Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy 5B 01.10.2025r wybrali się do cukierni Pokutyńscy, gdzie w otoczeniu smakołyków czekała na nas prawdziwa niespodzianka - spotkanie z członkiem zespołu Kuba i Kuba oraz wspólne zdjęcie!
Po powrocie do szkoły trzeba było spalić kalorie - najlepiej przy dobrej zabawie. Dlatego wszyscy z zapałem ruszyliśmy na boisko, by rozegrać emocjonującą grę w zbijaka.
To był dzień pełen uśmiechów, słodkości i sportowej energii!
Wychowawca Marta Kwiatkowska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!