Międzyszkolny etap międzyszkolny turnieju tańca

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły 27.04.2026r. wzięli udział w międzyszkolnym etapie V edycji Turnieju Tańca pt. Bo Ja Tańczyć Chcę w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim i osiągnęli wspaniałe wyniki!
W kategorii klas I-III (soliści) II miejsce zajęła Lena Iwancio kl. 1B, a III Liliana Matusiak kl. 2B.
W kategorii klas IV-VIII (soliści) III miejsce zdobył Jakub Godoń kl. 5b.
Zespoły:
- III miejsce zdobyła grupa Pink Shadows: M. Bałdowska 6A, H. Żukowska 6 B, L. Krężołek 6A, J. Stefanowicz 6B, Martyna Strzałkowska 6B, M. Skowron 6A.
Naszą szkołę reprezentowały również:
- Zespół Skoczny Duet: Iga Boruch, Zuzanna Szewczyk kl. 2, Pola Dołżycka, Bianka Hornostaj kl. 2, Natalia Cieślik kl. 4B;
- Zespół Sammer: M. Noga, Z. Noga, H. Kiśleńczuk, A. Papis, Z. Ignatiuk, B. Kańczugowski, M.Bogin kl. 5B.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom talentu, odwagi i pięknych występów na scenie! Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy kolejnych tanecznych sukcesów!
Opiekun: M. Kwiatkowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!