Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym

26.05.2026r. w Złocieńcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym.
Zawodnicy rywalizowali w 3 konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Każdy zdobywał punkty za poszczególne wyniki, a o końcowym wyniku decydowała suma punktów wszystkich zawodników.
Po zaciętej rywalizacji nasza drużyna uplasowała się na 2 miejscu.
Szkołę reprezentowali: Wardęga Kasjan 4b, Dulek Tymoteusz 4b, Haraszczuk Wojciech 4b, Krey Ignacy 4a, Frankowski Ksawery 4a.
Opiekunem drużyny był Łukasz Zawiła.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!