Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Świętujemy! Freblujemy!

W kwietniu uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Świętujemy! Freblujemy! Projekt nawiązuje do idei Friedricha Froebla, który podkreślał znaczenie nauki poprzez zabawę, działanie i doświadczanie. W ramach działań projektowych dzieci realizowały różnorodne zadania rozwijające kreatywność, współpracę oraz wyobraźnię.
Uczniowie chętnie angażowali się w proponowane aktywności, wykonywali prace plastyczne, brali udział w zabawach oraz zadaniach tematycznych. Wszystkie działania sprawiły dzieciom dużo radości i były okazją do nauki w przyjaznej, twórczej atmosferze.
Udział w projekcie był dla uczniów ciekawym i wartościowym doświadczeniem.
Wychowawcy klasy 3a i 3b

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!