Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - Złocieniec, 08.10.2025 r.

W środę 8 października 2025r. nasze drużyny wzięły udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Złocieńcu. Pomimo deszczowej pogody i trudnych warunków na trasie, wszyscy zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i sportowym duchem walki. W zawodach wystartowały cztery szkolne sztafety, które zajęły czwarte miejsca w swoich kategoriach.
Naszą szkołę reprezentowali: Gracjan Kaźmierowicz, Jagoda Mazur, Marcel Bogin, Bartłomiej Kańczugowski, Jonathan Kowalczyk, Zuzanna Noga, Marcelina Bałdowska, Julia Cichońska, Mikołaj Michalak, Patryk Tarnowski, Juliusz Walczak, Paweł Paluch, Jagoda Smoleń, Martyna Strzałkowska, Hanna Żukowska, Ignacy Tutur, Filip Ciepłuch, Wiktoria Kołodziej, Nina Miazga, Michał Roszak, Krystian Sołowiński, Anna Zielińska, Szymon Marchwiński, Aleksander Walczak, Karina Wojtalewicz, Zofia Wołoszyńska, Szymon Bednarczyk, Hanna Kieć, Zuzanna Wolińska, Alicja Haraszczuk.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej postawy.
Opiekunowie: Marta Kwiatkowska , Marlena Frankowska-Loosekot.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!