Szkolny Konkurs na Palmę Wielkanocną

Drodzy Uczniowie,
zapraszamy Was do udziału w szkolnym konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. To dobra okazja, aby pokazać swoją pomysłowość i przypomnieć piękną tradycję związaną z Niedzielą Palmową.
Zadaniem uczestników jest własnoręczne wykonanie palmy wielkanocnej. Można wykorzystać różne materiały: naturalne, takie jak żywe lub suszone rośliny, a także elementy papierowe czy ozdobne wstążki.
Pamiętajcie, aby:
– dołączyć metryczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą,
– zachować wymagane wymiary palmy,
– dostarczyć pracę do 25 marca 2026 r. do p. B. Klimczak lub s. A. Klaty.
Podczas oceny prac jury będzie brało pod uwagę:
– pomysłowość i kreatywność,
– dobór materiałów,
– estetykę wykonania,
– zgodność z regulaminem.
Niech Wasze palmy będą kolorowe, starannie wykonane i nawiązujące do naszej pięknej tradycji wielkanocnej. Czekamy na Wasze prace.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!