Dzień Kobiet w klasach 1-3

6 marca w klasach 1-3 obchodziliśmy Dzień Kobiet. Był to bardzo miły i radosny dzień dla wszystkich uczniów. Chłopcy z dużym zaangażowaniem wręczali dziewczynkom drobne upominki i składali serdeczne życzenia, sprawiając im wiele radości.
W klasach panowała przyjazna i serdeczna atmosfera, dzięki czemu był to dzień przyjemny nie tylko dla dziewczynek, ale również dla chłopców, którzy z radością uczestniczyli w przygotowanych niespodziankach.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom z każdej klasy za wsparcie w przygotowaniu upominków oraz pomoc chłopcom w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!