V MIEJSCE W OSTROWICKIM BIEGU Z POMOCĄ

V MIEJSCE W OSTROWICKIM BIEGU Z POMOCĄ, CZYLI V MINI RUNMAGEDDONIE - BIEGU, W KTÓRYM LICZY SIĘ CHARAKTER!
28.05.2026r. bieg z przeszkodami w Ostrowicach ponownie przyciągnął prawdziwych wojowników z 8 szkół. Naszą szkołę reprezentowali dzielni zawodnicy: Ignacy Krey 4a, Jonathan Kowalczyk 5b, Hanna Frąckowiak 6a, Marcelina Marchewka 7a, Szymon Bednarczyk 8a, którzy z ogromnym zaangażowaniem podjęli wyzwanie i pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Na trasie, co kilka metrów uczestników czekały kolejne przeszkody: bieganie przez opony, czołganie się w błocie, przeprawa przez lodowatą wodę, przenoszenie ciężkich opon, wysokie ściany do pokonania, zadania z udzielania pierwszej pomocy czy wymagająca wspinaczka pod górę. To był prawdziwy sprawdzian siły, wytrzymałości, sprytu i współpracy. Nie brakowało emocji! Kibice głośno dopingowali zawodników, muzyka dodawała energii, błoto chlapało spod butów, a zmęczenie? Ono tylko motywowało do dalszej walki! Każda przeszkoda pokonana na trasie była małym sukcesem i powodem do dumy.
Na mecie czekały medale, nagrody, gratulacje oraz mnóstwo uśmiechów - bo w takim biegu każdy, kto dotarł do końca, zasłużył na miano zwycięzcy.
Ogromne gratulacje dla naszych reprezentantów za zdobycie V miejsca oraz za pokazanie prawdziwego ducha walki!
Bardzo dziękujemy!
Opiekun: Marta Kwiatkowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!