Wycieczka do Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku klasa 2a i 2b

2 marca 2026r. uczniowie klas 2a i 2b byli na wycieczce w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Podczas wizyty uczestniczyli w ciekawej prelekcji na temat warstw lasu. Dowiedzieli się, jakie rośliny i zwierzęta żyją w poszczególnych piętrach lasu oraz jak ważną rolę pełni każde z nich w przyrodzie. Dzieci miały również okazję oglądać akwaria z różnymi gatunkami ryb żyjącymi w jeziorach. Po zwiedzeniu Centrum pojechaliśmy do restauracji Mc Donalds, gdzie zjedliśmy posiłek i odpoczęliśmy po pełnym wrażeń dniu. Wycieczka była bardzo intensywna i pouczająca. Wszyscy wrócili z niej z nową wiedzą i miłymi wspomnieniami.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!