Wycieczka do lasu w Gronowie
.jpg)
25 września w blasku słonecznych promieni klasa 2b wybrała się na pieszą wycieczkę do lasu w Gronowie.
Celem wyprawy było poznanie środowiska leśnego, rozbudzenie zainteresowań jego pięknem i bogactwem oraz rozumienie potrzeby ochrony przyrody.
Uczniowie podczas wycieczki przypomnieli sobie i utrwalili zasady właściwego zachowania w lesie. Zapoznali się z budową grzybów. Poznali warstwy lasu. Podczas całego spaceru ozdabiały darami natury bransoletki. Na zakończenie odbyły się warsztaty plastyczne.
Dzieci miały też czas na odpoczynek, zabawę, strzelanie z wiatrówki oraz naukę sterowania dronem. Serdecznie dziękujemy Kołu Łowieckiemu Cyranka w Drawsku Pomorskim za zaproszenie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!