Żegnamy zimę pięknym akcentem i z radością witamy nadchodzącą wiosnę!

W naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny dla uczniów klas 1-3 pt. Zimowe kadry. Celem konkursu było uchwycenie piękna zimowej przyrody oraz pokazanie zimy oczami najmłodszych. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i wrażliwością artystyczną, a fotografie zachwycały pomysłowością oraz wyjątkowym klimatem zimowych chwil.
Po dokładnym obejrzeniu wszystkich prac jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce: Amanda Dobrowolska kl. 1a
II miejsce: Jadwiga Kleban kl. 1a
III miejsce: Pola Kozieł kl. 3b
Wyróżnienia otrzymali:
Franciszek Kiszkielewicz kl. 1b
Emilia Oborska kl. 1a
Hanna Smolarek kl. 3b
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za zaangażowanie, piękne fotografie i pokazanie zimy w tak niezwykły sposób. Mamy nadzieję, że wiosna przyniesie równie dużo inspiracji do kolejnych artystycznych działań.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!