Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim

Dzień Kobiet w klasach 1-3

Ocena 0/5

6 marca w klasach 1-3 obchodziliśmy Dzień Kobiet. Był to bardzo miły i radosny dzień dla wszystkich uczniów. Chłopcy z dużym zaangażowaniem wręczali dziewczynkom drobne upominki i składali serdeczne życzenia, sprawiając im wiele radości.

W klasach panowała przyjazna i serdeczna atmosfera, dzięki czemu był to dzień przyjemny nie tylko dla dziewczynek, ale również dla chłopców, którzy z radością uczestniczyli w przygotowanych niespodziankach.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z każdej klasy za wsparcie w przygotowaniu upominków oraz pomoc chłopcom w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia.

Galeria zdjęć

5d387776_5190_40c8_ae06_f1c320fdd90c 0081355e_a068_446d_8c15_862a4b5d4a45 a74482d8_4a18_4ca5_8221_cfb02db3c417 c0456a5a_8156_4513_b98f_ae5bb4fc6f3d dcc32f49_7bb7_4d41_94c0_cb415daba2b7 fbbc78a7_90a2_45fe_896e_58547120b397
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności