Spotkanie z pasjonatem astronomii

W naszej szkole klasa 2b brała udział w ciekawym spotkaniu z pasjonatem astronomii Panem Danielem Puchalskim, który z wielkim zaangażowaniem opowiedział uczniom o gwiazdach, Słońcu oraz planetach. Podczas spotkania zaprezentował również swoje akcesoria do obserwacji nieba - lornetkę, teleskop oraz aparat fotograficzny, dzięki którym można podziwiać i fotografować obiekty kosmiczne.
Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści oraz mieli okazję z bliska zobaczyć sprzęt używany do obserwacji nieba. Spotkanie było inspirującą lekcją, która rozbudziła w wielu uczniach ciekawość świata i zainteresowanie kosmosem.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!